کتاب : اتمام حجّت (رهیافتی به استدلال ها و حجّت های گسترده ی اثبات حقانیت امیرالمومنین علی علیه السلام)
مؤلف : محمّد امیری سوادکوهی

 21439545866035999491

معرفی کتاب :
این کتاب رهیافتی است به استدلال ها و حجّت های گسترده ی اثبات حقانیت امیرالمومنین علی علیه السلام.

قطره ای است از اقیانوس بیکران فضائل و مناقب حضرت صدیق اکبر و فاروق اعظم امیرالمؤمنین علی علیه السلام که امامت و وصایت و اعلمیت آنحضرت بر سایر انبیاء الهی و جمیع ما سوی الله ( غیر از رسول خدا صلی الله علیه و آله) را اثبات می کند.

اتمام حجّتی است با آنهایی که از روی جهل و تعصبِ غلط و یا عدم آگاهی ، ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام را نپذیرفتند، که با بازخوانی آن ، امام و خلیفه بر حق ، ولی الله فی الارض ، اوّل وصی خاتم الانبیاء علیهماالسلام را بشناسند و صراط مستقیم و راه حق از باطل را تشخیص دهند.

این کتاب ، مبیّن اتمام حجّت خدای متعال و اتمام حجّت رسول خدا صلی الله علیه و آله و ائمه اطهار علیهم السلام و اتمام حجّت کتب آسمانی و پیامبران الهی و اصحاب رسول خدا صلی الله علیه و آله و اقرار و اعتراف بزرگان و اسطوانه های علمی جهان ، اعم از شیعه ، سنی ، مسیحی و … حتی اقرار خلفای غاصب و دشمنان قرآن و عترت و بیان شعرا و اهل فن بر حقانیت نفس و جان رسول خاتم ، صدیق اکبر و فاروق اعظم امیرالمؤمنین علی علیه السلام است.

سعی در این مجموعه بر آن بود که اکثر آیاتی که در شأن و مقام و منزلت و حقانیت و وصایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام در قرآن است جمع آوری و برای اتمام حجّت با آنهایی که منکر امامت و وصایت بلافصل امیرالمؤمنین علی علیه السلام هستند روایات معتبر کتب شیعه و سنی و حتی کتب آسمانی اعم از تورات و انجیل و زبور و … و سخنان برخی از بزرگان ادیان و مذاهب را آورده تا جای هیچ شک و شبهه در این باب در اذهان نماند .

مرکز پخش اینترنتی :
علاقمندان و مدافعان حریم ولایت و انسانیت می توانند جهت تهیّه این کتاب به آدرس قم ، خیابان ارم، پاساژ قدس، شماره ۹۷، انتشارات سلسله و همچنین جهت خرید آنلاینِ این کتاب ، به آدرس www.beynolharameyn.org مراجعه نمایند.

 

اتمام حجت